Herrljunga Cider

Herrljunga Cider - Sveriges mest älskade cider!

 

Kontakt


Administration Kontaktpersoner

johan_2 katarina
VD / Export
Johan Branmark
0513-226 01
johan.branmark@herrljungacider.se
Personal
Katarina Branmark Hinton
0513-226 02
katarina.hinton@herrljungacider.se
anniqa_2 sten_2
Ekonomi
Anniqa Bohlin
0513-226 20
anniqa.bohlin@herrljungacider.se
Inköp / IT
Sten Andersson
0513-226 03
sten.andersson@herrljungacider.se
anette sture
Kundservice
Anette Lundblad
0513-226 10
anette.lundblad@herrljungacider.se
Styrelseordförande
Sture Branmark
070-815 11 32
sture.branmark@herrljungacider.se
nopicture-271x300 frida
Order och fakturering
Lena Magnusson
0513-226 00
lena.magnusson@herrljungacider.se
Order och fakturering
Frida Aleryd
0513-226 00
frida.aleryd@herrljungacider.se
mariah
Studiebesök / Butik
Mariah Lundell
0513-226 04
appelboden@herrljungacider.se
 ↑ Till toppen

Sälj & Marknad Kontaktpersoner

lise-lotte
Försäljningschef Sverige
Lise-Lotte Holmberg
0513-226 08
lise-lotte.holmberg@herrljungacider.se
Säljchef
Per Östlund
0513-226 07
per.ostlund@herrljungacider.se
nopicture-271x300
Key Account Manager Danmark (Interbrands Nordic)
Esben Hansen
+45 42118662
esben.hansen@herrljungacider.se
linnea mariah
Marknadskoordinator
Linnéa Sjöstedt
0513-226 09
linnea.sjostedt@herrljungacider.se
Studiebesök / Butik
Mariah Lundell
0513-226 04
mariah.lundell@herrljungacider.se
karolina_2
Marknadskoordinator
Karolina Szczepanska
0513-226 09
karolina.szczepanska@herrljungacider.se
Säljare Dagligvaruhandeln
Finax Herrljunga
Sponsring
Linnéa Sjöstedt / Mariah Lundell
 ↑ Till toppen

Produktion Kontaktpersoner

gary_2
Produktionschef
Carolina Asp
0513-226 29
carolina.asp@herrljungacider.se
Underhåll och Fastighet
Gary Hinton
0513-226 26
gary.hinton@herrljungacider.se
erica_2 joakim
Produktionssamordnare
Erica Holgersson
0513-226 11
erica.holgersson@herrljungacider.se
Produktionsledare
Joakim Riise
0513-226 13
joakim.riise@herrljungacider.se
pamela johanna
Lab och Produktutveckling
Pamela Grehn
0513-226 05
pamela.grehn@herrljungacider.se
Kvalitet
Johanna Sandh
0513-226 12
johanna.sandh@herrljungacider.se
↑ Till toppen